O nas

China Ming Bar

Mając jedzenia do syta i fajkę pełną tytoniu, jest się równym bogom nieśmiertelnym – tak mówi stare chińskie przysłowie. My, chociaż oczywiście nie zachęcamy nikogo do palenia tytoniu, z pewnością możemy zagwarantować to pierwsze. I to nie tylko potrawy azjatyckie w dużej ilości, ale przede wszystkim – najwyższej jakości. Wierność tradycji kuchni azjatyckiej to podstawa naszej pracy – nasze dania nie tylko przygotowujemy z wykorzystaniem tradycyjnych składników, ale dokładamy też wszelkich starań, by serwowane przez nas zupy, makarony czy owoce morza bazowały na świeżych komponentach.

Świeże dania chińskie i wietnamskie

Kuchnia chińska, podobnie jak wiele współczesnych kuchni, zrodziła się z potrzeby wykorzystania tego, co jest dostępne – ludzie po prostu bazowali na tym, co wydaje zamieszkiwana przez nich część ziemi. Stąd szerokie wykorzystanie owoców morza i ryb, a także warzyw, mięsa i ryżu. W czasach gdy techniki konserwacji żywności nie były tak rozpowszechnione jak dziś, składniki z których przyrządzano potrawy, musiały być świeże.Właśnie świeżość jest kluczem do zrozumienia naszego podejścia do gotowania – nasze dania przygotowywane są bezpośrednio przed podaniem, co doceniają nasi Goście, coraz częściej wybierający właśnie restaurację China Ming.

Nasze menu

Menu naszej restauracji azjatyckiej podzielone jest na kategorie, w których znajdą Państwo przepyszne zupy, przystawki, ryż i makaron, kurczaka, kaczkę, wieprzowinę i wołowinę oraz ryby. Serwujemy również owoce morza, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród koneserów tego rodzaju jedzenia. W kubełkach można zamówić ryż lub makaron z wybranym przez Państwa dodatkiem.Nasza restauracja serwująca potrawy azjatyckie umiejscowiona jest bardzo blisko centrum Szczecina, nieopodal pawilonu handlowego przy rondzie Giedroycia.